RSS feed for Christal
  • Jaws 2

    ★★½

  • Behind Enemy Lines

    ★★★★★

  • Winter's Bone

  • A Daughter's Deception

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • Deep Blue Ⅱ

    ★½

  • Split

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★½

  • Open Range

    ★★½

  • The Wedding Planner

    ★★½

  • A Perfect Murder

    ★★★

  • My Daughter Was Stolen

    ★★½