Sort by
  • Deadpool 3

  • Mufasa: The Lion King

  • Snow White

  • Toto: The Dog-Gone Amazing Story of Wizard of Oz

  • Dune: Part Two

  • Trolls Band Together

  • The Marvels

  • Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The Little Mermaid

  • Fast X

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Creed III

  • Knock at the Cabin

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Secret Headquarters

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½