• Ricky Gervais: SuperNature

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Toscana

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★

  • Power On: The Story of Xbox

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • VOIR

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

  • New York Ninja

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Kandis For Life

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Hand of God

    ★★

  • Checkered Ninja 2

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Mall Cops

    ½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Army of the Dead

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Cannon Arm and the Arcade Quest

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½