Sort by
  • The Big 4

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Blood Relatives

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Seed

    ★★½

  • Black as Night

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • This Is GWAR

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Sound of Scars

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½