Sort by
  • Rope

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Marnie

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Hard Boiled

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Stage Fright

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Awful Truth

    ★★★★

  • Elevator to the Gallows

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Mystery Train

    ★★★★