• Louis C.K.: Sorry

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Antlers

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • I Wish I Still Believed In God

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Thursday

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • For Myself, Alone

  • Pretend It's a City

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Safety

    ★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Jiu Jitsu

  • Sad Lunch

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Solitary Comfort

  • Opera

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Fletcher

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½