Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Innocent Vengeance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Dear David

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Perfect Strangers

    ★★★½

  • The Womb

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • Missing Home

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Srimulat: Hil Yang Mustahal – Babak Pertama

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • KKN di Desa Penari

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Yuni

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★★½

  • The Trip

    ★★★★