RSS feed for chuddchutney

chuddchutney has rated 34 music films.

  • Yesterday

    ★★★★

  • Quién te cantará

    ★★★★

  • Vox Lux

    ★★★½

  • Leto

    ★★★★

  • Climax

    ★★★½

  • Cold War

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Sherina's Adventure

    ★★★★

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • Begin Again

    ★★★★

  • High Fidelity

    ★★★★½

  • Allegro non troppo

    ★★★½

  • The Beat That My Heart Skipped

    ★★★★

  • Fish Story

    ★★★★½