Sort by

chundo has logged 11 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Inception

Inception

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Spencer

Spencer

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Gospel According to St. Matthew

The Gospel According to St. Matthew

1964
×
Read the review Edit this entry  
16
A Woman Under the Influence

A Woman Under the Influence

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Deej

Deej

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Flee

Flee

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry