• Dashcam

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Antlers

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • Dug Dug

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Backbone

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Creating an Army of the Dead

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • SALEM: Midwest Side Story

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • Coming Out

  • Lapsis

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • BNA

    ★★★

  • Landgraves

  • Hillary

    ½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★

  • Siberia

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Black Bear

    ★★★½

  • Spree

    ★★★½