Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★

  • Suro

    ★★★½

  • Prison 77

    ★★★★

  • Venus

    ★★★

  • Manticore

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • On the Fringe

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Alcarràs

    ★★★★½

  • Lullaby

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • A Forbidden Orange

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Daniel Day-Lewis: The Hollywood Genius

    ★★★½

  • Veneciafrenia

    ★★★

  • Mediterraneo: The Law of the Sea

    ★★★

  • Outlaws

    ★★★

  • The Grandmother

    ★★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Josefina

    ★★★

  • Maixabel

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Daughter

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Out of Sync

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Black Island

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★★

  • The Odd-Job Men

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Girlfriends

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★