Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

  • South Park: Post COVID

  • Eternals

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★½

  • Come Play

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

  • Des

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Countdown

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Tales of the City

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★½

  • Good Omens

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ½

  • Years and Years

    ★★★★★

  • Brightburn

    ★★★★