• The Green Knight

  • Loki

  • Hello My Dear

  • Nocturne

  • Another Round

  • Wolfwalkers

  • Nomadland

    ★★★

  • Black Holes: The Edge of All We Know

  • Last and First Men

    ★★★★

  • Possessor

  • Jumanji: The Next Level

  • Re \ Entry

  • Ema

    ★★★★

  • Nimic

  • A Month of Single Frames

    ★★★★★

  • Midsommar

  • Sevinç Vesaire

    ★★★★★

  • Us

  • Pain and Glory

  • The Golden Glove

    ★★

  • Buoyancy

    ★★★½

  • Never Look Away

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • The White Crow

    ★★★★½

  • Dört Köşeli Üçgen

    ★★★★½

  • Possum

    ★★★★½

  • Climax

    ★★

  • Celebration

  • Persona

    ★★★★★

  • Upgrade

  • Heavy Trip

    ★★★★★

  • 303

    ★★★★

  • Fegere

  • Black Panther

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • Fauve

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • The Gulf

    ★★½

  • American Satan

    ★★★★★

  • my suburban stories

    ★★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • mother!

  • First Reformed

    ★★★

  • Manhunt

    ★★★★★

  • Rakka

    ★★★★½

  • Wicked Girl

  • Djam

    ★★

  • Faces Places

    ★★★★★

  • Womb

    ★★★★

  • The Bank of Broken Hearts

    ★★★

  • Something Useful

    ★★★★

  • The Other Side of Hope

    ★★★½

  • The Green Ray

    ★★★★

  • A Cure for Wellness

  • Özgürlesen Seyirci: Emek Sinemasi Mücadelesi

    ★★★★★

  • Silence

  • Hinterlands

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★

  • Arrival

  • Suicide Squad

  • Paterson

    ★★½

  • Things to Come

    ★★½

  • #Resistayol

    ★★★★★

  • Homo Sapiens

    ★★★★

  • Closer

  • 61 Days

  • Sing Street

    ★★★½

  • The Eyes of My Mother

    ★★★★

  • Blue Permanence / Swan Blood

    ★★

  • Tuesday

  • Deathgasm

    ★★★½

  • Hunter

    ★★