Sort by
  • Oppenheimer

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Obsession

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★½

  • The Invitation

    ★★★

  • I Came By

    ★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★½

  • Royalteen

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Rogue Agent

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Boo, Bitch

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Love & Gelato

    ½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Pistol

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★