Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Boiling Point

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Warriors of Future

    ★★½

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • We Cry Together

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½