• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Supereroi

    ★★★★½

  • Diabolik

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Hidden Child

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Ennio: The Maestro

    ★★★★

  • America Latina

    ★★★★

  • On the Job: The Missing 8

    ★★★

  • The King of Laughter

    ★★★★

  • Freaks Out

    ★★★★★

  • Old Henry

    ★★★

  • The Box

    ★★

  • Life of Crime: 1984-2020

    ★★★½

  • The Catholic School

    ★★½

  • Lost Illusions

    ★★★

  • Happening

    ★★★½

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★

  • The Inner Cage

    ★★★

  • Official Competition

    ★★★½

  • Sundown

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★

  • Semiotic Plastic

    ★★

  • Full Moon

    ½

  • Nona

    ★★

  • Twenty Something

    ★★★½

  • Respect

    ★★★½

  • Going Home

    ★★★★★

  • Crosswalk

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Il cattivo poeta

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★