RSS feed for Dino
  • Extraction

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Turning

    ★★

  • The Outsider

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Dracula

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • Eli

    ★★★

  • Trick

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Before the Dawn

  • Grief

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Climate of the Hunter

    ★½

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★★½

  • Amigo

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Nail in the Coffin: The Fall and Rise of Vampiro

    ★★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Exam

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Synchronic

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • The Other Lamb

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★½

  • Sea Fever

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Pelican Blood

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Itsy Bitsy

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • The Divine Fury

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Homewrecker

    ★★★

  • In Sound, We Live Forever

    ★★★★

  • Roads to Olympia

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • A.M.I.

    ★★

  • Patrick

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★½

  • Anna

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½