Marcin has logged 23 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Days of Thunder

Days of Thunder

1990
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Head

The Head

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Net

The Net

1995
×
★★★
Edit this entry  
23
Practical Magic

Practical Magic

1998
×
★★★
Edit this entry  
20
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Edit this entry  
16
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Edit this entry  
16
I Saw the Light

I Saw the Light

2015
×
★★
Edit this entry  
15
Lost Girls

Lost Girls

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★
Edit this entry  
12
The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
Space Sweepers

Space Sweepers

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
The Exception

The Exception

2016
×
★★★
Edit this entry  
11
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Minari

Minari

2020
×
★★★½
Edit this entry  
09
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Little Fish

Little Fish

2020
×
★★★½
Edit this entry  
07
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Normal People

Normal People

2020
×
★★★½
Edit this entry