Sort by

Ben has logged 11 entries for films during February 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Hamlet

Hamlet

1948
×
★★★★½
Edit this entry  
22
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
À Nous la Liberté

À Nous la Liberté

1931
×
★★★½
Edit this entry  
15
Frozen

Frozen

2013
×
★★½
Edit this entry  
13
Topsy-Turvy

Topsy-Turvy

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Edit this entry  
11
Philomena

Philomena

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Nebraska

Nebraska

2013
×
★★★½
Edit this entry  
07
Richard III

Richard III

1955
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Counselor

The Counselor

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Edit this entry