CinemaCl🎃wn has logged 14 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Fences

Fences

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Moana

Moana

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Salesman

The Salesman

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Aquarius

Aquarius

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Toni Erdmann

Toni Erdmann

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Age of Shadows

The Age of Shadows

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Land of Mine

Land of Mine

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry