RSS feed for CinemaClown

CinemaClown has logged 15 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Jackie

Jackie

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
Read the review Edit this entry  
12
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Read the review Edit this entry  
08
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I, Daniel Blake

I, Daniel Blake

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lion

Lion

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry