CinemaCl🎃wn has logged 15 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

Batman: The Dark Knight Returns, Part 1

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Batman: Mask of the Phantasm

Batman: Mask of the Phantasm

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Hotarubi no Mori e

Hotarubi no Mori e

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Adventures of Prince Achmed

The Adventures of Prince Achmed

1926
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Persepolis

Persepolis

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
In This Corner of the World

In This Corner of the World

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Wolf Children

Wolf Children

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Life as a Zucchini

My Life as a Zucchini

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Loving Vincent

Loving Vincent

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry