Sort by

CinemaCl🎃wn has logged 15 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Super 8

Super 8

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
I Am Legend

I Am Legend

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
3:10 to Yuma

3:10 to Yuma

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sorry We Missed You

Sorry We Missed You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Samsara

Samsara

2011
×
Read the review Edit this entry  
14
The Hunt

The Hunt

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Hugo

Hugo

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Extraction

Extraction

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry