Sort by
  • Avengers: Secret Wars

  • The Batman - Part II

  • Avengers: The Kang Dynasty

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Watcher

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Aquaman: King of Atlantis

    ★★★★

  • takt op.Destiny

    ★★★½

  • V/H/S/94

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • All My Friends Hate Me

  • Loki

    ★★★★★