RSS feed for CinemaFanatic
  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★½

  • Stand by Me

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Once Upon a Time... in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • X-Men: The Last Stand

    ★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • X-Men: First Class

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★