• Howling

    ★★★½

  • Alles op tafel

    ★★½

  • The Curse of Lughus

    ★★★

  • Oddbods snoepen of spoken

    ★★★

  • The Photograph

    ★★★½

  • Aeronaut

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★

  • The Manor

    ★★★

  • Madres

    ★★

  • Cocoon

    ★★★½

  • Black as Night

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No. 10

    ★★★★

  • Berend Botje

    ★★★

  • Quicksand

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Crazy Days

    ★★★½

  • Visitant

    ★★★½

  • My Father is an Airplane

    ★★★½

  • Oasis: Knebworth 1996

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Judgement

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Niks vreemds aan

    ★★

  • Glory Days

    ★★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Rebels @School

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Buddy Guy: The Blues Chase The Blues Away

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Spoiled Brats

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Meskina

    ★★★½

  • Jolt

    ★★½

  • Paris, 13th District

    ★★½

  • Fay & Tom

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Three Floors

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Playground

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • De nog grotere slijmfilm

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Onoda – 10,000 Nights in the Jungle

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • De Kameleon aan de ketting

    ★★½

  • Mary J. Blige's My Life

    ★★½

  • The Ice Road

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Do Not Hesitate

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • The Misfits

    ★★