Loren has logged 10 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Identity

Identity

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Veronica

Veronica

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry