Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Mami Wata

  • Stutz

  • Hocus Pocus 2

  • Manticore

  • Viking

  • All Quiet on the Western Front

  • Catherine Called Birdy

  • Wendell & Wild

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Menu

  • See How They Run

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • Love Life

  • Argentina, 1985

  • Women Talking

  • The Wonder

  • TÁR

  • Barbarian

  • Laal Singh Chaddha

  • Not Okay

  • Nope

  • Minions: The Rise of Gru

  • Vengeance

  • Hustle

  • The Beasts

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • The Stranger

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

  • Sonic the Hedgehog 2

  • RRR

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

  • Kimi

  • Death on the Nile

  • Navalny

  • Emily the Criminal

  • Cha Cha Real Smooth

  • Descendant

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Master

  • Mars One

  • Fire of Love

  • The House

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Dashcam

  • The Last Duel

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

  • The Lost Daughter