Sort by
  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★½

  • America's Sweethearts

    ★★★

  • River's Edge

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • War of the Worlds

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • 47 Ronin

    ★★★

  • Cocktail

    ★★½

  • Days of Thunder

    ★★½

  • Jack Reacher

    ★★½

  • Minority Report

    ★★★½

  • The Color of Money

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★½

  • Jungleland

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Rumble

    ★★½