Sort by
  • The Beekeeper

    ★★½

  • Ballerina

    ★★½

  • The Creator

    ★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★

  • Lou

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½