Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Lucky Peach

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Voice Activated

    ★★★★★

  • The Flying Sailor

  • The Longest Weekend

    ★★★★

  • 6 Festivals

    ★★★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Tremor

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Will You Look at Me

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • One Fine Morning

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • MumLife

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Moshari

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

    ★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Blacklight