• Matilda

  • Bros

  • Dear Evan Hansen

  • Candyman

    ★★★½

  • Nine Perfect Strangers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Pray Away

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spirit Untamed

  • Army of the Dead

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Bad Trip

  • Nobody

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Behind Her Eyes

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Cookie Num Num

  • Soul of the City

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euthanasie De Movie

  • Burrow

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Monster Hunter

  • The Prom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • The Undoing

    ★★★½

  • My First Summer

    ★★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Thanks to Her

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Summerland

    ★★★★

  • Follow Me

    ★★

  • Summer of 85

    ★★★½

  • Ava

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • If Anything Happens I Love You

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★½