Sort by
  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

  • Till

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vesper

    ★★★★

  • The Flying Sailor

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★½

  • Le Pupille

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ½

  • The Northman

  • My Year of Dicks

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • An Irish Goodbye

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Taurus

  • The Runner

    ★★½

  • Ivalu

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★