• Nope

  • AEW x NJPW: Forbidden Door

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • AEW Double or Nothing

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • AEW Revolution

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • AEW Full Gear

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Silent Night

    ½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • AEW All Out

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Four Roads

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Rehab Cabin

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Passing

    ★★½

  • Cryptozoo

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½