• Never Forget: WWE Returns After 9/11

  • WWE: Summer Slam

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • F9

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Applying Pressure: The Off-Season Documentary

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Artifice

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Dreams I Recall

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

    ★★

  • The White Tiger

    ★★★

  • La Luna

  • Ambiancé

  • Long Toast

  • Sheets

  • Education

    ★★★½

  • Hourglass

  • Alex Wheatle

    ★★½

  • Two Distant Strangers

  • Puparia

    ★★★★

  • Small Axe

    ★★★★

  • Amour

  • Swipe

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Meet The Wranglers

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • Dog

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Jujutsu Kaisen

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Butcher

  • The Boy and the Ball

  • One Night in Miami...

    ★★½

  • Mainstream

    ★★½

  • The Lonely 19:00

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The War with Grandpa

  • The New Mutants

    ★★

  • Night Shifts

  • Tenet

    ★★★★½

  • Life On Earth?

    ★★★★★

  • Black Is King

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Bath Tub

    ½