• Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Afterlight

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • BURN IT DOWN!

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Feast

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Users

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Forty-Year-Old Version

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★½

  • The Kitchen

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • Little Joe

    ★★★

  • Promare

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★