Sort by
  • Spaceman

    ★★★½

  • A Hero's Journey: The Making of Percy Jackson and the Olympians

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • The Family Plan

    ★★½

  • Wonka

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★½

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★½

  • Master & Apprentice: A Special Look at Ahsoka

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You People

    ★★½

  • JUNG_E

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★½