Andrew has logged 14 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
Already Tomorrow in Hong Kong

Already Tomorrow in Hong Kong

2015
×
★★★½
Edit this entry  
25
Expelled from Paradise

Expelled from Paradise

2014
×
★★½
Edit this entry  
25
The Dark Crystal

The Dark Crystal

1982
×
★★★
Edit this entry  
22
Magic Camp

Magic Camp

2020
×
★★★½
Edit this entry  
19
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★
Edit this entry  
14
Grease

Grease

1978
×
★★★★
Edit this entry  
13
Zookeeper

Zookeeper

2011
×
★½
Edit this entry  
11
The Best of Me

The Best of Me

2014
×
★★½
Edit this entry  
10
Joker

Joker

2019
×
★★
Edit this entry  
07
Fiddler: A Miracle of Miracles

Fiddler: A Miracle of Miracles

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★★
Edit this entry