Andrew has logged 11 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★
Edit this entry  
24
Castle in the Sky

Castle in the Sky

1986
×
★★★½
Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
20
The Year Without a Santa Claus

The Year Without a Santa Claus

1974
×
★★★
Edit this entry  
17
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Alien

Alien

1979
×
★★★★
Edit this entry  
02
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Edit this entry