Sort by

Andrew has logged 18 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Thing

The Thing

1982
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Creator

The Creator

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Expend4bles

Expend4bles

2023
×
★½
Edit this entry  
19
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
★★
Edit this entry  
18
Renfield

Renfield

2023
×
★★½
Edit this entry  
09
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
★★½
Edit this entry  
08
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
A Budding Dream

A Budding Dream

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Pancham Who Wants to be a Hero

The Pancham Who Wants to be a Hero

2021
×
★★
Edit this entry  
06
A Blizzardy Summer Vacation

A Blizzardy Summer Vacation

2021
×
★★½
Edit this entry  
06
The Warming Slugma House

The Warming Slugma House

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Skeleton Dance

The Skeleton Dance

1929
×
★★★½
Edit this entry  
05
Oswald the Lucky Rabbit

Oswald the Lucky Rabbit

2022
×
★★★
Edit this entry  
05
All Wet

All Wet

1927
×
★★½
Edit this entry  
05
Trolley Troubles

Trolley Troubles

1927
×
★★★
Edit this entry  
01
World War Z

World War Z

2013
×
★★½
Edit this entry  
01
Secret Invasion

Secret Invasion

2023
×
★★
Edit this entry