Sort by
  • Martin's Close

    ★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Here Comes Hell

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Killer Sofa

    ★★

  • Marvel Rising: Operation Shuri

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Madness in the Method

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Marvel Rising: Battle of the Bands

    ★★★

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Enter the Anime

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Ma

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Marvel Rising: Heart of Iron

    ★★★

  • Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • The Professor and the Madman

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★½

  • The Great Hack

    ★★★★

  • The Amazing Johnathan Documentary

    ★★★★

  • Polar

    ★★★½

  • Marvel Rising: Chasing Ghosts

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • John Leguizamo's Latin History for Morons

    ★★★★

  • Replicas

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★½