RSS feed for circumaural
  • The Invisible Man

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Doctor Sleep

  • Terminator: Dark Fate

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Color Out of Space

  • Joker

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

  • Ad Astra

  • Midsommar

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Deerskin

  • The Dead Don't Die

  • The Art of Self-Defense

  • The First King

  • The Lodge

  • Honey Boy

  • Mortal Engines

  • Venom

  • Overlord

  • Green Book

  • High Life

  • Freaks

  • The Nightingale

  • Shadow

  • Dragged Across Concrete

  • The Sisters Brothers

  • Suspiria

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • First Man

  • Roma

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

  • Tau

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • The Man Who Killed Don Quixote

  • Burning

  • The House That Jack Built

  • BlacKkKlansman

  • Cold War

  • Border

  • Solo: A Star Wars Story

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Mute

    ★★★

  • Unsane

    ★★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★

  • Wastelander

  • Damsel

  • The Miseducation of Cameron Post

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

  • Mandy

    ★★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

  • The Post

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Wonder Wheel

    ★★★★½

  • Spielberg

  • Blade Runner 2049

    ★★★

  • Blue My Mind

  • The Mountain Between Us

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★½