Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Bocchi the Rock!

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • KinnPorsche: The Series

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★