• Crimes of the Future

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★½

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Mothering Sunday

    ★★½

  • Benedetta

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Sparkling: The Story Of Champagne

    ★★★

  • False Positive

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Plan B

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★½

  • Yes Day

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • TINA

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Hive

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Hannibal Hopkins & Sir Anthony

    ★★