• VHS 94

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • My Son

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Bastille ReOrchestrated

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • Skylines

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • The Third Day

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Rogue

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½