Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Feed

  • Sick

    ★★

  • Bruiser

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Blue Jean

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Calendar Girls

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Re-Enter the New York Ninja

    ★★½

  • New York Ninja

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Being James Bond

    ★★½

  • Candyman

    ★½

  • Titane

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • The Story of Film: A New Generation

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • Calls

  • Nobody

    ★★½

  • kid 90

    ★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Yung Lean: In My Head

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Mole: Undercover in North Korea

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Being a Human Person

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Jag är Klimpen, motherfucker!

    ★★

  • Forensickness

    ★★★

  • Stray

    ★★½