claireromama has logged 14 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fatal Attraction

Fatal Attraction

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Unauthorized Beverly Hills, 90210 Story

The Unauthorized Beverly Hills, 90210 Story

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Lion

Lion

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Second Act

Second Act

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★
Read the review Edit this entry