RSS feed for Christine
  • Shazam!

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★½

  • The Disappearance of Madeleine McCann

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Furie

    ★★★

  • Fall in Love at First Kiss

    ★½

  • Alone/Together

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • Better Days

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • One Child Nation

    ★★★★½

  • Life Overtakes Me

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★½

  • Fyre

    ★★★½

  • Rebooted

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Fantastica

    ½

  • Swing Kids

    ★★★★

  • Everybody Loves Baby Wendy

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★

  • Pihu

    ★★★

  • Through Night and Day

  • Finding Fukue

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Still Human

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Waiting Place of Heaven

    ★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★½

  • House of Hummingbird

    ★★★★½

  • For the Broken Hearted

  • Venom

    ★½

  • Home

    ★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • Beautiful Boy

    ★★

  • Goyo: The Boy General

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★½

  • Sunny: Our Hearts Beat Together

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Hows of Us

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

    ★★★

  • Modest Heroes

    ★★½

  • On Your Wedding Day

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★