• VHS 94

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • The Retreat

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★

  • Hosts

  • Supernova

    ★★★½

  • Des

    ★★★★

  • Triggered

    ★★½

  • The Oak Room

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★½

  • Host

    ★★★★

  • The Call Centre

    ★★★½

  • Hamilton

  • #Alive

    ★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Endgame & Rough for Theatre II

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Relic

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Yummy

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Countdown

    ★★★½

  • Make Up

  • Hell House LLC III: Lake of Fire

    ★½

  • The Beach House

    ★★★

  • The I-Land

  • The Vigil

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★