• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Lost Girls

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Hustle

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Paddington 2

  • Murder on the Orient Express

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Darkest Hour

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Trolls

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • Sing

    ★★★★★